“A” tým Slovanu představuje kádr pro podzimní část MSFL

V neděli 7. srpna vstoupí fotbalisté “A” týmu Slovanu do nového soutěžního ročníku Fortuna Moravskoslezské fotbalové ligy. V prvním utkání zajíždějí rosičtí na Bazaly, kde se od 10:15 utkají s Baníkem Ostrava B. Svěřenci kouče Petra Čuhela vstupují do sezóny s 21 hráči a 5 brankáři na soupisce.

Změny v kádru:

Hráčský kádr doznal přes léto minimum změn. Střed obranné či záložní řady by měl posílit Karel Kulík, který s prvním týmem trénoval už na jaře. Odchovanec píseckého fotbalu má na svém kontě i přes svůj mladý věk 65 startů v ČFL, během nichž zaznamenal 5 branek. Druhou letní posilou je brankář Jakub Drobek, který do Rosic přestoupil z Karviné a který by měl být náhradou za Davida Jurana, který se na začátku letní přípravy vážně zranil a čeká ho ještě několikatýdenní rekonvalescence. V kádru prvního týmu i nadále pokračují talentovaní dorostenci Tadeáš MutinaVojtěch Haminger a brankář Jan Oborný. Bohatý golmanský tým doplnil ještě odchovanec Vojtěch Dočekal, který se vrací po dvou sezónách strávených ve Střelicích.

V dresu Slovanu už naopak nebudou fanoušci vídat záložníka Davida Pazourka, který po 7 sezónách strávených v Rosicích přestoupil do Tišnova. Smlouvu pak vedení klubu neprodloužilo s obráncem Františkem Malárem a z pracovních důvodů ukončil působení v klubu záložník Michal Kugler.

Kompletní změny v kádru naleznete zde

Hráčský kádr pro podzimní část MSFL:

Brankáři: David Juran (1993), Jan Zádrapa (1993), Jakub Drobek (2002), Jan Oborný (2006), Vojtěch Dočekal (1999)

Obránci: Tadeáš Zezula (1993), Michael Kršák (1991), Tomáš Praks (1996), Jakub Černý (1994), Jan Vítámvás (1990), Pavel Drbal (1993), Jan Krejčí (1990)

Záložníci: Karel Kulík (1999), Pavel Novák (1999), Radek Buchta (1989), Jiří Koláčný (1997), Tomáš Selinger (1991), Erik Sedláček (1996), Pavel Král (2002), Štěpán Přikryl (1997), Tadeáš Mutina (2004), Vojtěch Haminger (2006)

Útočníci: Adam Fila (1999), Tomáš Dobrovodský (2000), Daniel Přerovský (1992), Miroslav Kozel (2002)

Kompletní soupisku “A” týmu naleznete zde

Realizační tým:

Hlavním trenérem “A” týmu se od nové sezóny stává Petr Čuhel, který už v minulosti první tým Slovanu vedl a mimo to má za sebou prvoligová angažmá v Mladé Boleslavi, Příbrami či Slavii Praha. Jeho asistenty jsou Petr Malata s Janem Kuglerem, trenérem brankářů je Petr Soustružník, kondičním trenérem Filip Košecký a vedoucím mužstva Miroslav Bílek.

Složení realizačního týmu včetně kontaktů naleznete zde