Klubové focení – poslední možnost objednávání kartiček

Vážení hráči, rodiče, trenéři,

do konce tohoto týdne máte poslední možnost objednat si na www.sportovnikarticky.cz kartičky s dopravou zdarma. Podmínkou je, že zakázka musí být uhrazena, respektive částka musí být připsána na účet nejpozději v pondělí 17. října 2022 (původně středa 12.10.).

Kód pro vstup do vaší třídy je prostřednictvím jedinečného kódu, který je pouze pro tento tým. Zadávejte kód ručně, ne kopírováním. Může se stát, že zkopírovaný kód systém nepřijme.

Třída (tým) – kód pro vstup:

Muži A: f1n2nq

Muži B: vperes

Starší dorost: 9z81cv

Mladší dorost: 1p78ce

Starší žáci A: gwymsf

Starší žáci B: 4f73dc

Mladší žáci A: tkkscb

Mladší žáci B: 3jt5ps

Starší přípravka A: ff3ave

Starší přípravka B: zpjt8p

Mladší přípravka A: 55nq5d

Mladší přípravka B: 96w8hy

Fotbalová školička: m3q8ha

Máte možnost výběru ceníku s kartičkama a bez kartiček.

Objednávku je nutné mít uzavřenou. Po odkliknutí „Objednat“ se Vám objeví na obrazovce, že byla objednávka úspěšně vytvořena a taky Platební údaje. Vše vám přijde i na váš email. Platbu za objednávku doporučujeme uhradit neprodleně.

Prosím nezapomeňte užívat diakritiku (háčky a čárky) ve vyplňování objednávky.

Neopravujeme žádnou chybu na náhledu, pouze pokud nesedí Příjmení k obličeji (napište do e-mailu). Náhledy jsou pouze informativní pro vás. Co si napíšete do objednávky, to budete mít na objednaných produktech.

Potřebujete-li s něčím poradit, volejte 736 243 763 nebo pište na kocourek@kartickyhracu.cz. Pro rychlejší komunikaci uveďte svoje tel. číslo.

Děkuji a přeji pohodovou práci s našim Objednávkovým systémem.

Za Tým KartičkyHráčů

Pavel Kocourek