Dorostenci zaznamenali v Boskovicích dvě pětigólové výhry

Těžké dvojutkání s kvalitním protivníkem čekalo v neděli naše dorostenecké týmy, kteří zajížděli na hřiště třetích, respektive druhých Boskovic. Rosičtí však drama nepřipustili a po výhrách 5:1 a 5:2 si upevnili vedení v tabulkách krajského přeboru. Jedinou kaňkou je ukončení neprůstřelnosti Jana Oborného, které trvalo téměř 900 minut. Přestože brankář Slovanu zvikvidoval v zápase nadvakrát penaltu, dvě minuty před koncem ho překonal domácí Opluštil.

Starší dorost:

FC Boskovice – FC Slovan Rosice      1:5 (0:3)

Branky: 88. Opluštil – 15. a 50. Al Dury, 6. Liška, 12. Oborný Jiří, 74. Mutina

ŽK: 0 – Jelen

Rozhodčí: Nahodil – Švaňhal, Španělová

Diváků: 30

Sestava: Oborný Jan – Lichka E, Jelen, Novák (87. Otáhal), Franěk, Oborný Jiří (81. Červinka), Mutina, Al Dury, Diviš, Haminger (58. Braun), Liška (71. Škubica)

Mladší dorost:

FC Boskovice – FC Slovan Rosice      2:5 (1:1)

Branky: 33. Lepka, 46. Vondál – 16. a 41. Chreptún, 49. vlastní, 78. Haminger, 80. Petkovský

ŽK: Rychnovský, Sič – Haminger, Klusák, Chreptún

Rozhodčí: Švaňhal – Nahodil, Španělová

Diváků: 20

Sestava: Otáhal – Červinka, Šalovský, Vladík, Petkovský, Klusák (K), Chreptún, Střecha, Limberg, Hobza, Brunclík M., Lichka P., Brunclík F., Řezníček, Haminger, Oborný Jan

Kategorie: Dorost