Dorostenci porazili v přípravě mladší dorost Zbrojovky 3:1

V prvním přípravném utkání letošního roku nastoupil mix staršího a mladšího dorostu Slovanu proti mladšímu dorostu Zbrojovky Brno a po dobrém výkonu zvítězili rosičtí 3:1.

FC Zbrojovka Brno U16 – FC Slovan Rosice U19      1:3 (0:3)

Branky: ??? – Mutina T., Diviš, Haminger

Rozhodčí: Brezáni – Skoupý, Čápek

Sestava – 1. poločas: Oborný Jan – Diviš, Lichka E., Franěk, Novák, Haminger, Al Dury, Liška, Mutina T., Petkovský, Oborný Jiří

Sestava – 2. poločas: Otáhal – Brunlík L., Proček, Šalovský, Petkovský, Haminger, Klusák, Škubica, Mutina T., Oborný Jiří, Mutina M.

Komentář trenéra: Naši hráči předvedli velmi dobrý výkon plný nasazení a týmové hry. V prvním poločase byla obrana téměř bezchybná a to proti nám stál velice kvalitní soupeř. Ve druhé půlce došlo na naší straně k většímu počtu střídání, což se bohužel projevilo na hře zbytečnými ztrátami míče, čímž jsme se dostávali pod tlak. Máme za sebou pouze tři kondiční tréninky a v závěru zápasu jsme hráli na krev. Nikdo se vážněji nezranil a to je nejdůležitější.

Kategorie: Dorost