Starší přípravka skončila na turnaji v Novém Městě šestá

Hráči starší přípravky doplněni o hráče z mladší přípravky se v sobotu 21. ledna zúčastnili turnaje v Novém Městě na Moravě, kde se utkali s týmy FC Nové Město na Moravě, FC Moravec/Bobrová, FC Velké Meziříčí, FC Bobrová a FC Měřín. V posledním zápase turnaje neudrželi rosičtí remízový stav, který by jim zajistil 4. místo a o skóre tak skončili na 6. místě.

Sestava: Žák Jiří, Žák Jan, Nováková Natálie, Novák Maxim, Pokorný Adam, Vučenovič Jakub, Malý Tobias, Loucký Marek, Řezníček Adam

Komentář trenéra: Ve čtvrtém zápase bohužel došlo ke zranění naší klíčové hráčky Natálky Novákové, i přes to si ale Natka svými výkony vybojovala trofej pro nejlepší hráčku turnaje. Děkuji všem rodičům za krásně prožitou sobotu.

20230121_132912(0) 2