“B” tým mužů opět vysoko zvítězil, tentokrát porazil Ořechov 6:1

V předposledním přípravném utkání před startem mistrovského jara zvítězili fotbalisté “B” týmu mužů Slovanu nad Ořechovem vysoko 6:1.

FC Slovan Rosice “B” – FK Ořechov      6:1 (5:1)

Branky: 22. a 38. Kratochvíl T., 8. a 42. Matula, 9. Dutka, 55. Vladík – 22. ???

Rosice: Dočekal – Kratochvíl T., Prax, Gríger, Zahradníček – Vladík, Dutka, Král, Kozel, Kratochvíl D. – Matula (střídali: Jahn F., Hvězda, Jobánek O., Pospíchal, Brunclík)

Komentář trenéra: Od soupeře jsme čekali v úvodu rychlý, agresivní a běhavý fotbal, podložený dobrou fyzickou kondicí, jelikož trénují 4 x týdně. Opak byl však pravdou. Byli jsme to my, kdo na jednoho z předních celků okresního přeboru vlétl a za 10 minut bylo prakticky rozhodnuto o osudu zápasu. Po tomto úderu se soupeř vzpamatoval, začal ve větší míře praktikovat napadání našich hráčů, snížil na 3:1, ale to bylo z jeho strany vše. Do půle jsme ještě dvěma góly navýšili skóre na 5:1. Druhé dějství už nebylo na branky tak bohaté, i když šancí na obou stranách bylo hodně, využita však zůstala jen Vladíkova z 55. minuty.

Kategorie: B tým