Starší žáci “B” přehráli na závěr přípravy Pohořelice

Dobrým výkonem a vysokým vítězstvím zakončilo béčko starších žáků, doplněné o několik hráčů z áčka, dlouhou zimní přípravu, když na vynikajícím umělém trávníku v Pohořelicích porazili domácí výběr 15:3.

TJ Sokol Pohořelice – FC Slovan Rosice “B”      3:15 (1:7)

Branky: 42. ???, 84. ???, 88. ??? – 26., 27., 60. a 65. Caratti, 58., 63. a 80. Živný, 29. a 55. Mašek, 14. Vyklický, 21. Svoboda, 24. Klíma, 39. Tvrdoň, 78. Kapoun, 89. Procházka

Sestava: Živný (K) – Perna, Kapoun, Nevřivý, Dutka, Švéda, Svoboda, Kroutil, Hrouzek, Tvrdoň, Procházka, Klíma, Caratti, Vyklický, Mašek

Komentář trenéra: Celý zápas jsme byli lepším týmem a přesto, že jsme neproměnili spoustu dalších šancí, výsledek je pro domácí i s ohledem na hrací čas (2 x 45 minut) krutý. Soupeř byl věkově mladší a makal až do poslední minuty, za což si zaslouží stejně jako naši kluci pochvalu.