Školička vyrazila ve svátek na velký turnaj do Žďáru

V pondělí 8. května se naše fotbalová školička zúčastnila celodenního turnaje ve Žďáru nad Sázavou, kterého se zúčastnilo 19 týmů. Naši benjamínci se v konkurenci týmů jako například Pardubice, Jihlava, Chrudim či Líšeň neztratili a obsadili 10. místo. Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Ondra Pavlásek a nejlepším střelcem celého turnaje se s 27 góly stal Aleš Svoboda.

Sestava: Paťa Štoss, Onďa Pavlásek, Toník Dostál, Honzík Pokorný, Maty Čermák, Honza Žák, Niky Dvořáček + posily ze Zbraslavi Ríša Buchta a Aleš Svoboda

Komentář trenéra: Jsme velice rádi jak se s tím kluci poprali a je radost koukat jak nám rostou další fotbalisti do našeho klubu. Konečné 10. místo v takové konkurenci toho je důkazem. Děkujeme všem rodičům za příjemný den plný dobré nálady a těšíme se na další turnaj.

IMG-20230509-WA0000

IMG-20230508-WA0084