Starší přípravka “A” zvítězila potřinácté v řadě

Ve čtvrtek 11. května dohrávala nejstarší přípravka Slovanu odložený zápas proti Veverské Bítýšce, který vyhrála 10:6 a nadále tak zůstává v sezóně bez jediné ztráty.

FC Veverská Bítýška – FC Slovan Rosice      6:10 (4:4)

Branky: Messiah 2, Kučera 2, Fišer, Zelinka – Skokan 3, Tesař 2, Loucký, Malý, Nováková, Novák, Voral

Sestava: Žák Jiří – Skokan, Loucký, Malý, Eisenwort M., Tesař V., Nováková, Novák, Voral

Komentář trenéra: Začátek jsme měli možná i kvůli menšímu hřišti trochu pomalejší a vypadalo to, že o výhře bude rozhodovat jeden gól. To se naštěstí nestalo. Po úvodních 20 minutách se naši kluci a holka rozehráli a bylo na co koukat. V následujících minutách došel soupeři dech a i když jsme měli pouze 3 hráče na střídání, dokázali jsme mít míč víc na svých kopačkách, Bítýšku jsme přehráli a na konci zápasu jsme oslavili třináctou výhru v řadě.