“A” tým veze z Polné bod za bezbrankovou remízu

Cenný bod za remízu 0:0 si v rámci 13. kola moravskoslezské divize D odvezli fotbalisté Slovanu z Polné. V bojovném utkání si ani jeden z týmů příliš šancí nevypracoval a když už ano, činili se oba brankáři.

TJ Slavoj Polná – FC Slovan Rosice      0:0

ŽK: Caha – Lang

Rozhodčí: Vostrejž – Vejtasa, Hanáková

Diváci: 123

Polná: Skočdopole – Bambula, Caha, Pražák, Benda (76. Holub), Válek, Kavka (89. Haala), Fadrný (K), Kučera, Klíma (46. Urbánek), Kubec

Rosice: Zádrapa – Drbal, Selinger, Huška, Rybníček – Chlup, Havlásek, Lang, Dvořák, Makiš (89. Krejčí) – Malata

V úvodu utkání se domácí i díky nepřesnostem v rozehrávce rosických dostali do několika nebezpečných situací, obrana Slovanu však dokázala všechny odvrátit. I po zbytek prvního poločasu byli hráči Polné velmi aktivní, dobře napadali a měli více ze hry. Vyloženou gólovou šanci si však stejně jako rosičtí nevytvořili. Ve druhém poločase už se obraz hry vyrovnal. Domácí sice měli i nadále míč více na svých kopačkách, šance si ale vyvořili pouze hráči Slovanu. V zakončení však byli buď nepřesní nebo je vychytal domácí Skočdopole.

Příští týden hraje “A” tým opět venku, když v sobotu (7.11.) zajíždí do Tasovic. Výkop utkání je ve 14:00.