Starší přípravka “B” se zúčastnila halového turnaje “Žijeme hrou”

V neděli 17. ledna se starší přípravka “B” zúčastnila dalšího kola halového turnaje Žijeme hrou ve sportovní hale na Čejkovické ulici v Brně. Zápasy odehrané v rámci turnaje se nehrají na skóre, nezapisují se góly ani střelci. Hráči tak nejsou pod tlakem a mohou si tak hru užít, prostě “žít hrou”. V průběhu turnaje jsme se utkali s následujícími týmy – Hustopeče, Sparta Brno, Kohoutovice, Vyškov a Hodonín.
Hrálo se se čtyřmi hráči v poli, na futsalové branky, celková doba jednoho zápasu byla 18 minut.Výsledky zápasů se nezapisovaly, přesto byla na hřišti vidět velká bojovnost všech hráčů. Oproti předchozímu kolu byla znát i vyšší kvalita hry všech týmů.
Celkově lze turnaj opět hodnotit jako velice povedený s příjemnou atmosférou.

Sestava Rosice: Fridrich Pavel, Horký Štěpán, Klíma Petr, Kocman Kryštof, Koníček Kryštof, Košec Daniel, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Vladík Tadeáš

IMG_20160117_130223