Starší i mladší dorostenci porazili Řečkovice

Starší dorost v prvním poločase zahodil spoustu gólových příležitostí, a tak šel do kabin za nepříznivého stavu 1:2. V druhé půli se koncovka rosických zlepšila a nedobře rozehraný zápas se podařilo otočit na konečných 5:3. Mladší proti bezzubému soupeři v klidu zvítězili 3:0.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – SK Řečkovice   5:3 (1:2)

Branky: 25., 66. a 69. Moučka, 58. Kratochvíl, 59. Jahn – 28. Tkachenko, 36. Korolyshyn, 90. Mizerniuc

Sestava: Dočekal – Bartlík, Wasserbauer, Hibš (K), Vitamvás – Pouchlý (46. Kratochvíl), Hvězda, Dutka (46. Prax), Bílek – Jahn F., Moučka (75. Bohýl)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – SK Řečkovice   3:0 (1:0)

Branky: 4. Leitner, 44. Pelikán, 64. vlastní

Sestava: Reibl – Klíma, Dočekal (K), Pelikán, – Liška (60. Bartlík), Prax, Jahn (71. Vitamvás), Kratochvíl, Havlín (60. Bukvald) – Leitner  (41. Wasserbauer), Spousta (41. Kříž)

V příštím kole zajíždějí rosičtí dorostenci v neděli 8.5. na Morendu. Utkání starších se hraje v 10:00, mladší pak hrají ve 12:15.