Áčko nasázelo doma Polné pět gólů a slaví další výhru

Výborný výkon předvedli v sobotu fotbalisté “A” týmu Slovanu. V souboji sousedů v tabulce jasně dominovali a zcela po zásluze porazili Polnou vysoko 5:0. Pro rosické je to už čtvrtá výhra v řadě.

FC Slovan Rosice – TJ Slavoj Polná      5:0 (3:0)

Branky: 7. Novotný, 29. Selinger, 38. Drbal, 67. Moučka, 86. Šíp

ŽK: 20. Novotný – 57. Bambula, 78. Zábrodský

Rozhodčí: Tomanec – Zaoral, Dlouhý

Diváci: 170

Rosice: Zádrapa – Kršák, Huška (K), Drbal, Vítámvás – Kugler (68. Lang), Šíp – Moučka, Selinger, Havlásek – Novotný (82. Hibš)

Polná: Skočdopole – Bambula, Urbánek Jakub, Fadrný, Šimek (84. Pecina) – Holub J., Kučera, Zábrodský, Haala (59. Holub T.) – Urbánek Jan, Klíma

I v dnešním utkání před domácím publikem pokračoval Slovan ve vynikajících jarních výkonech. Utkání se odehrávalo v režii domácích, kteří v jeho průběhu hostům z Polné téměř nic nepovolili a zcela jasně je přehráli. Již v 5´ uvolnil Havlásek podél levé strany 16 Šípa, který pohotově přihrál před branku, ale dobíhající Novotný na míč nedosáhl. Náprava přišla již v 7´ kdy po pravé straně pronikl Moučka, který našel přesným centrem v prostoru penalty Novotného a ten pěknou střelou z voleje otevřel skóre zápasu – 1:0. Ve 13´ se v 16 hostí dostal k odraženému míči Selinger a jeho tvrdá střela šla těsně nad branku. V 17´si vypracovali snad jedinou šanci v zápase hosté, když se po kombinaci před 16 Slovanu dostal k zakončení Bambula a jeho střela z pravé strany 16 těsně minula vzdálenější tyč. Ve 29´ zahrával roh z pravé strany hřiště domácí Šíp. Míč centrovaný na zadní tyč branky Skočdopole pouze vyboxoval, Havlásek jej vrátil před branku a Selinger hlavou zvýšil skóre – 2:0. Z rohových kopů dnes domácí hrozili celý zápas. Ve 38´ při dalším rohu z pravé strany zatočil Šíp míč přímo do branky, ten ještě hlavou tečoval Drbal a Slovan vedl 3:0.

V 67´ předvedl pěknou samostatnou akci Moučka, který z pravé strany hřiště prokličkoval 16 hostí a přesnou střelou k zadní tyči nedal brankáři hostí šanci zakročit – 4:0. V 75´ narušili domácí napadáním rozehrávku hostí před jejich 16, Chlup však z výhodné pozice neprostřelil vyběhnuvšího brankáře. V 79´ se na hranici 16 hostí pěkně uvolnil Moučka, jeho střela však šla vysoko nad branku Polné. V 86´ se po dvou dnešních asistencích prosadil Šíp. Po kombinaci domácích u levé čáry si navedl míč na roh 16 a tvrdou křížnou střelou trefil vzdálenější horní roh branky – 5:0.

5 0 výsledek polna doma2016 PS

Kategorie: A tým