Starší i mladší dorostenci porazili FK Znojmo

Stařší dorostenci měli celý zápas převahu, pouze se v prvním poločase trápili v zakončení. Po přestávce se tato činnost zlepšila a skóre narostlo až na 6:0. Mladší se v první půli střelecky neprosadili vůbec, za to v druhé nasázeli odevzdanému soupeři sedm gólů.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – FK Znojmo      6:0 (2:0)

Branky: 11., 64. a 65. Moučka, 45. Kratochvíl, 68. a 73. Bílek

Sestava: Dočekal – Bartlík, Hibš (K), Wasserbauer, Havlín – Liška (68. Hanzal), Hvězda, Prax (46. Bílek), Kratochvíl (66. Bohýl) – Jahn F, Moučka (67. Pelikán)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – FK Znojmo      7:0 (0:0)

Branky: 50., 63. a 73. Bílek, 55. Dočekal, 69. Wasserbauer, 72. Kříž, 79. Liška

Sestava: Dočekal (41. Marek) – Jahn D (73. Bartlík), Pelikán, Vitamvás, Klíma – Bukvald (49. Bílek), Kříž, Dutka (56. Wasserbauer), Kratochvíl (51. Havlín) – Spousta (41. Dočekal), Leitner (62. Liška)

Naše poslední venkovní utkání odehrajeme v neděli 12.6. na půdě Slovanu Brno. Starší mají výkop v 14:15, mladší v 16:30.