Dorostenci vezou ze Slovanu Brno plný počet bodů

Oba naše dorosty dnes podaly kvalitní výkon a ze Slovanu Brno vezou zasloužená vítězství. Starší začali výborně a zaskočili domácího favorita rychlým gólem již ve 4. minutě. V druhém poločase jsme přidali druhý gól a až po té začali mít domácí více ze hry. Dobře organizovaná hra Rosic, ale víc, jak snížení na 1:2 nepřipustila. Mladší také vedli 2:0, ale soupeř dokázal během 12 minut otočit na 3:2. Naše borce to ale nezlomilo a za pět minut bylo vyrovnáno a za další tři minuty jsme opět vedli. Dramatická koncovka už další branky nepřinesla, a tak jsme se mohli dnes podruhé radovat.

Starší dorost:

FC Slovan Brno – FC Slovan Rosice      1:2 (0:1)

Branky: 65. Pavlíček – 4. Hvězda, 50. Bílek

Sestava: Dočekal – Bartlík (73. Pelikán), Wasserbauer, Vitamvás – Hibš (K) – Liška (54. Havlín), Hvězda, Bílek (87. Hanzal), Pouchlý – Jahn F, Kratochvíl (68. Bohýl)

Mladší dorost:

FC Slovan Brno – FC Slovan Rosice      3:4 (0:2)

Branky: 42. Coufal, 51. a 54. Šebek – 17. Spousta, 28. Bukvald, 59. Dočekal, 62. Kratochvíl

Sestava: Reibl – Klíma, Pelikán, Jahn D (41. Kratochvíl), Leitner – Liška (51. Wasserbauer), Kříž, Dočekal (K), Havlín (79. Vitamvás) – Spousta, Bukvald (62. Bílek)

Poslední utkání sezóny odehrajeme na domácím hřišti ve středu 15. 6. Začínají tentokrát mladší, a to v 16:00. Starší poté v 18:00.