Dorostenci vezou z Rajhradu plný počet bodů

Starší dorostenci dokázali otočit nepříznivý stav po prvním poločase a z Rajhradu vezou důležité tři body za výhru 3:1. Mladší byli po většinu utkání lepším týmem. Dokázali však proměnit pouze jednu z mnoha šancí a to až tři minuty před koncem a zvítězili 1:0.

Starší dorost:

Vojkovice/Rajhrad – FC Slovan Rosice      1:3 (1:0)

Branky: 37. Hýsek – 68. Jahn F., 75. Spousta, 89. Wasserbauer (PK)

Sestava: Dočekal (K) – Prax, Pelikán, Wasserbauer, Vitamvás (67. Klíma) – Liška (55. Spousta), Kříž, Bílek (55. Havlín), Kratochvíl – Dutka – Jahn F.

Mladší dorost:

Vojkovice/Rajhrad – FC Slovan Rosice      0:1 (0:0)

Branky: 77. Havlín

Sestava: Reibl (K) – Navrátil, Pelikán (41. Kříž), Pospíšil, Maděránek – Jobánek, Vaverka, Král (41. Kratochvíl), Klíma – Stojan (68. Dutka), Havlín

Poprvé na domácím hřišti se naši dorostenci představí v neděli 4.9. Našim soupeřem budou Velké Němčice. Starší mají výkop v 10:00, mladší ve 12:15.

Kategorie: Dorost