Starší i mladší dorostenci porazili Velké Němčice

Starší dorostenci zvládli výborně první poločas a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro Slovan. V druhém poločase se soupeř snažil o kontaktní gól, ale naši hráči hráli zodpovědně a drama nepřipustili. Poločasový výsledek byl tedy i výsledkem konečným. Mladší dorostenci odehráli vyrovnané utkání, nicméně opět neinkasovali, sami vstřelili dva pěkné góly a zvítězili rovněž 2:0.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – TJ Sokol Velké Němčice      2:0 (2:0)

Branky: 3. Spousta, 39. Jahn F.

Sestava: Dočekal (K) – Prax, Wasserbauer, Pelikán, Vitamvás (88. Klíma) – Bílek (79. Havlín), Kříž, Dutka (76. Bartlík), Kratochvíl (66. Liška) – Jahn F., Spousta (87. Macák)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – TJ Sokol Velké Němčice      2:0 (1:0)

Branky: 16. Stojan, 62. Dutka

Sestava: Reibl (K) – Navrátil, Klíma, Pelikán (38. Maděránek), Pospíšil – Jobánek (70. Kratochvíl), Vaverka (55. Kříž), Bartlík,  Bukvald (41. Dutka) – Havlín (27. Chatrný), Stojan

Příští utkání sehrají naši dorostenci ve středu 7.9. proti Řečkovicím. Jedná se o dohrávku odloženého 3. kola. Starší začínají ve 14:45, mladší v 17:00.