Starší žáci zůstávají i nadále bez ztráty, mladší o gól prohráli

Starší žáci Slovanu museli v neděli otáčet nepříznivý vývoj utkání, když po poločase prohrávali s Tatranem Kohoutovice 0:1. Čtyřmi brankami v poločase druhém se jim ale obrat povedl a mohli se nakonec radovat z vítězství 4:2. I nadále tak vedou tabulku bez ztráty jediného bodu. Mladší žáci rovněž dotahovali nepříznivý výsledek zápasu, když s Kohoutovicemi prohrávali už 1:5. Zlepšený výkon ve druhém poločase ale na body tentokrát nestačil a rosičtí svému soupeři podlehli těsně 5:6.

Starší žáci:

FC Slovan Rosice – TJ Tatran Kohoutovice      4:2 (0:1)

Branky: 39. Červinka, 44. Vlček, 60. Král, 64. Kozel – 22. Kvasnička, 70. Čavajský

Sestava: Marek R. – Hádek, Marek D., Král, Suchý, Marek T., Červinka M., Kratochvíl, Vladík, Vlček, Kozel (K), Koch, Šandera, Šlechtický, Karásek, Weber, Bohýl

Mladší žáci:

FC Slovan Rosice – TJ Tatran Kohoutovice      5:6 (1:2)

Branky: 15., 41. 47. a 56. Mutina, 60. Weber – 9., 32. a 36. Sedlák, 12. a 43. Lichka, 37. Kalvoda

Sestava: Petřivalský – Marek D., Brunclík L., Suchý (K), Hvězda, Mahovský, Franěk, Mutina T., Jelen, Koch, Weber, Masný, Kolouch

V dalším kole jedou žáci Slovanu Rosice do Rájce, kde se utkají s týmem  Rájec-Jestřebí/Černá Hora. Starší hrají v neděli od 9:00, mladší od 10:45.