Tréninkový plán mladší žáci “B”

Mladší žáci “B” – tréninkový plán (únor 2019)

Den Místo Čas
1.2. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
2.2. (So) Turnaj – UT Tišnov  
3.2. (Ne) volno  
4.2. (Po) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:15
5.2. (Út) volno  
6.2. (St) Gymnastika / atletika (Sokolovna) 17:30 – 18:30
7.2. (Čt) volno  
8.2. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
9.2. (So) volno  
10.2. (Ne) volno  
11.2. (Po) volno (jarní prázdniny)  
12.2. (Út) volno  
13.2. (St) volno (jarní prázdniny)  
14.2. (Čt) volno  
15.2. (Pá) volno (jarní prázdniny)  
16.2. (So) volno  
17.2. (Ne) volno  
18.2. (Po) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:15
19.2. (Út) volno  
20.2. (St) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:15
21.2. (Čt) volno  
22.2. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
23.2. (So) volno
24.2. (Ne) Turnaj – UT Tišnov  
25.2. (Po) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:15
26.2. (Út) volno  
27.2. (St) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:15
28.2. (Čt) volno  
1.3. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
2.3. (So) volno  
3.3. (Ne) Turnaj – UT Tišnov  
Den Místo Čas
1.1. (Út) volno  
2.1. (St) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
3.1. (Čt) volno  
4.1. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
5.1. (So) volno  
6.1. (Ne) volno  
7.1. (Po) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
8.1. (Út) volno  
9.1. (St) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
10.1. (Čt) volno  
11.1. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
12.1. (So) Turnaj – TCM Zbrojovka Brno 12:30 – 17:00
13.1. (Ne) volno  
14.1. (Po) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
15.1. (Út) volno
16.1. (St) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
17.1. (Čt) volno
18.1. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
19.1. (So) volno  
20.1. (Ne) volno  
21.1. (Po) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
22.1. (Út) volno
23.1. (St) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
24.1. (Čt) volno
25.1. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
26.1. (So) Turnaj – TCM Zbrojovka Brno 12:30 – 17:00
27.1. (Ne) volno  
28.1. (Po) Trénink – umělá tráva (Slovan) 16:00 – 17:30
29.1. (Út) volno
30.1. (St) Gymnastika / atletika (Sokolovna) 17:30 – 18:30
31.1. (Čt) volno
1.2. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 18:00 – 19:30
2.2. (So) volno  
3.2. (Ne) volno