Tréninkový plán mladší přípravka “A”

Mladší přípravka “A” – tréninkový plán (září 2020)

Den Místo Čas
1.9. (Út) volno  
2.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
3.9. (Čt) volno  
4.9. (Pá) volno
5.9. (So) SK Říčany – FC Slovan Rosice
(sraz 8:30 Říčany)
9:00
6.9. (Ne) volno
7.9. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
8.9. (Út) volno  
9.9. (St) volno  
10.9. (Čt) TJ Sokol Střelice B – FC Slovan Rosice
(sraz 16:30 Střelice)
17:00
11.9. (Pá) volno
12.9. (So) volno  
13.9. (Ne) FC Slovan Rosice – TJ Sokol Popůvky
(sraz 9:00)
9:30
14.9. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
15.9. (Út) volno  
16.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
17.9. (Čt) volno  
18.9. (Pá) volno
19.9. (So) volno  
20.9. (Ne) FK Zbraslav – FC Slovan Rosice
(sraz 11:30 Zbraslav)
12:00
21.9. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan)
Klubové focení
17:00 – 18:30
17:10
22.9. (Út) volno  
23.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
24.9. (Čt) volno  
25.9. (Pá) volno
26.9. (So) volno
 
27.9. (Ne) FC Slovan Rosice – AFK Tišnov B
(sraz 9:00)
9:30
28.9. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
29.9. (Út) volno  
30.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
1.10. (Čt) volno  
2.10. (Pá) FC Veverská Bítýška – FC Slovan Rosice
(sraz 15:30 Chudčice)
16:00
3.10. (So) volno  
4.10. (Ne) volno  

 Mladší přípravka “A” – tréninkový plán (říjen 2020)

Den Místo Čas
1.10. (Čt) volno  
2.10. (Pá) FC Veverská Bítýška – FC Slovan Rosice
(sraz 15:30 Chudčice)
16:00
3.10. (So) volno
4.10. (Ne) volno  
5.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
6.10. (Út) volno  
7.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
8.10. (Čt) volno  
9.10. (Pá) volno
10.10. (So) FC Slovan Rosice – FC Čebín
(sraz 12:00)
12:30
11.10. (Ne) volno  
12.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
13.10. (Út) volno  
14.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
15.10. (Čt) volno  
16.10. (Pá) volno  
17.10. (So) FKM Kahan – FC Slovan Rosice
(sraz 10:30 Zastávka)
11:00
18.10. (Ne) volno  
19.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
20.10. (Út) volno  
21.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
22.10. (Čt) volno  
23.10. (Pá) FC Slovan Rosice B – FC Slovan Rosice A
(sraz 16:00)
16:30
24.10. (So) volno
 
25.10. (Ne) volno  
26.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
27.10. (Út) volno  
28.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
29.10. (Čt) volno  
30.10. (Pá) volno  
31.10. (So) FC Slovan Rosice – TJ Sokol Střelice A
(sraz 9:00)
9:30
1.11. (Ne) volno  
2.11. (Po) Trénink – hala (učiliště) 17:00 – 18:30
3.11. (Út) volno  
4.11. (St) Trénink – hala (učiliště) 17:00 – 18:15
5.11. (Čt) volno  
6.11. (Pá) volno  
7.11. (So) volno  
8.11. (Ne) volno