Tréninkový plán starší přípravka “B”

Starší přípravka “B” – tréninkový plán (září 2020)

Den Místo Čas
1.9. (Út) volno  
2.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
3.9. (Čt) volno  
4.9. (Pá) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
5.9. (So) SK Říčany – FC Slovan Rosice B
(sraz 10:30 Říčany)
11:00
6.9. (Ne) volno
7.9. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
8.9. (Út) volno  
9.9. (St) volno 17:00 – 18:30
10.9. (Čt) TJ Sokol Střelice – FC Slovan Rosice B
(sraz 17:30 Střelice)
18:00
11.9. (Pá) volno
12.9. (So) volno  
13.9. (Ne) FC Slovan Rosice B – FC Veverská Bítýška
(sraz 10:30)
11:00
14.9. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
15.9. (Út) volno  
16.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan)
 17:00 – 18:30
17.9. (Čt) volno  
18.9. (Pá) TJ Oslavany – FC Slovan Rosice B
(sraz 16:30 Oslavany)
17:00
19.9. (So) volno  
20.9. (Ne) volno
21.9. (Po) Klubové focení (sraz 16:15)
Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan)
16:30
17:00 – 18:30
22.9. (Út) volno  
23.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
24.9. (Čt) volno  
25.9. (Pá) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
26.9. (So) volno
 
27.9. (Ne) FC Slovan Rosice B – SK Drásov
(sraz 10:30)
11:00
28.9. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
29.9. (Út) volno  
30.9. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
1.10. (Čt) volno  
2.10. (Pá) volno
3.10. (So) volno  
4.10. (Ne) FK Šatava – FC Slovan Rosice B
(sraz 10:00 Mělčany)
10:30

Starší přípravka “B” – tréninkový plán (říjen 2020)

Den Místo Čas
1.10. (Čt) volno  
2.10. (Pá) volno
3.10. (So) volno  
4.10. (Ne) FK Šatava – FC Slovan Rosice B
(sraz 10:00 Mělčany)
10:30
5.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
6.10. (Út) volno  
7.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
8.10. (Čt) volno  
9.10. (Pá) FC Slovan Rosice B – FKM Kahan B
(sraz 16:00)
16:30
10.10. (So) volno
11.10. (Ne) volno  
12.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
13.10. (Út) volno  
14.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
15.10. (Čt) volno  
16.10. (Pá) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
17.10. (So) volno
18.10. (Ne) TJ Sokol Dolní Loučky – FC Slovan Rosice B
(sraz 10:00 Dolní Loučky)
10:30
19.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
20.10. (Út) volno  
21.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
22.10. (Čt) volno  
23.10. (Pá) FC Slovan Rosice B – FC Slovan Rosice A
(sraz 16:00)
16:30
24.10. (So) volno
 
25.10. (Ne) volno  
26.10. (Po) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
27.10. (Út) volno  
28.10. (St) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
29.10. (Čt) volno  
30.10. (Pá) Trénink – tráva / umělá tráva (Slovan) 17:00 – 18:30
31.10. (So) volno
1.11. (Ne) TJ Sokol Moravské Bránice – FC Slovan Rosice B
(sraz 10:00 Moravské Bránice)
10:30
2.11. (Po) volno
3.11. (Út) volno  
4.11. (St) Trénink – hala (učiliště) 18:15 – 19:30
5.11. (Čt) volno  
6.11. (Pá) Trénink – hala (učiliště) 17:00 – 18:30
7.11. (So) volno  
8.11. (Ne) Starez Cup – zimní halová liga (TCM Zbrojovka)