Rozpis zápasů mladší přípravky “B” – sezóna 2016/17
Podzim 2016
Termín | Utkání | Výsledek |
8.9. (Čt) v 17:00 | Rosice B – Říčany B (Zastávka) |
1:5 |
8.9. (Čt) v 18:00 | Kahan C – Rosice B (Zastávka) |
8:4 |
10.9. (So) v 9:00 | Rosice B – Ketkovice (Rosice) |
3:9 |
10.9. (So) v 11:00 | Rosice B – Tišnov B (Rosice) |
6:5 |
16.9. (Pá) v 17:30 |
Kahan C – Rosice B (Ketkovice) |
7:1 |
16.9. (Pá) v 18:30 | Ketkovice – Rosice B (Ketkovice) |
9:2 |
24.9. (So) v 9:00 | Rosice B – Kahan C (Rosice) | 7:2 |
24.9. (So) v 11:00 | Rosice B – Tišnov B (Rosice) | 5:10 |
24.9. (So) ve 12:00 | Rosice B – Tišnov B (Rosice) | 2:14 |
28.9. (St) v 9:30 |
Říčany B – Rosice B (Říčany) |
13:3 |
28.9. (St) v 10:30 | Rosice B – Zbraslav (Říčany) |
-:- |
28.9. (St) ve 12:30 | Říčany B – Rosice B (Říčany) | 8:1 |
1.10. (So) v 9:30 |
Zbraslav – Rosice B (Zbraslav) |
8:1 |
1.10. (So) v 10:30 | Rosice B – Ketkovice (Zbraslav) |
4:6 |
8.10 (So) v 10:30 |
Rosice B – Kahan C (Zbraslav) |
1:5 |
8.10 (So) v 11:30 | Rosice B – Zbraslav (Zbraslav) |
3:6 |
16.10. (Ne) v 10:30 |
Zbraslav – Rosice B (Zbraslav) |
10:1 |
16.10. (Ne) v 11:30 | Tišnov B – Rosice B (Zbraslav) |
9:6 |
22.10. (So) v 9:00 | Rosice B – Říčany B (Rosice) |
1:8 |
22.10. (So) v 11:00 | Ketkovice – Rosice B (Rosice) |
11:3 |
Jaro 2017
Termín | Utkání | Výsledek |
16.4. (Ne) v 9:00 |
Tišnov B – Rosice B (Tišnov) |
9:7 |
16.4. (Ne) v 10:00 | Rosice B – Říčany B (Tišnov) |
4:22 |
23.4. (Ne) ve 12:00 |
Ketkovice – Rosice B (Ketkovice) |
14:5 |
23.4. (Ne) ve 13:00 | Tišnov B – Rosice B (Ketkovice) |
8:1 |
29.4. (So) v 9:30 |
Rosice B – Kahan C (Rosice) |
7:3 |
29.4. (So) v 11:30 | Rosice B – Ketkovice (Rosice) |
2:10 |
4.5. (Čt) v 17:30 |
Tišnov B – Rosice B (Zastávka) |
10:6 |
4.5. (Čt) v 18:30 | Kahan C – Rosice B (Zastávka) | 13:7 |
7.5. (Ne) v 10:00 |
Zbraslav – Rosice B (Zastávka) |
11:5 |
7.5. (Ne) v 11:00 |
Kahan C – Rosice B (Zastávka) |
12:4 |
14.5. (Ne) ve 12:30 |
Zbraslav – Rosice B (Zbraslav) |
7:4 |
14.5. (Ne) ve 13:30 | Tišnov B – Rosice B (Zbraslav) | 12:4 |
19.5. (Pá) v 17:00 |
Rosice B – Říčany B (Rosice) |
-:- |
19.5. (Pá) v 18:30 | Rosice B – Ketkovice (Rosice) |
-:- |
24.5. (St) v 16:00 |
Rosice B – Ketkovice (Rosice) |
3:13 |
24.5. (St) v 18:00 | Rosice B – Zbraslav (Rosice) |
7:7 |
27.5. (So) v 9:30 |
Říčany B – Rosice B (Říčany) |
15:7 |
27.5. (So) v 10:30 | Rosice B – Kahan C (Říčany) |
7:13 |
3.6. (So) v 9:30 | Rosice B – Říčany B (Rosice) |
3:20 |
3.6. (So) v 11:30 | Rosice B – Zbraslav (Rosice) |
3:10 |
Kompletní rozlosování soutěže naleznete zde