Starší dorost podlehl Veselí těsně 2:3, mladší prohrál 0:2

Starší dorostenci Slovanu odehráli s Veselí vyrovnanou partii, na body ale nedosáhli. Po první půli sice prohrávali rosičtí 0:2, zlepšeným výkonem ve druhém poločase však dokázali srovnat na 2:2. Dvě minuty před koncem bohužel o nadějný výsledek přišli. Mladší dorostenci pak po bezbrankovém prvním poločase v tom druhém dvakrát inkasovali a Veselí pohlehli 0:2.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Veselí n/M     2:3 (0:2)

Branky: 52. Jahn F., 81. Hibš – 23. Kurečka, 36. Kutálek, 89. Růžička

Sestava: Prokůpek – Dočekal, Maděránek, Hibš (K), Wasserbauer – Bohýl (58. Hrouzek), Hvězda, Moučka, Pouchlý (69. Pospíšil) – Chatrný, Jahn F. (87. Bílek)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Veselí n/M     0:2 (0:0)

Branky: 50. Martoni, 53. Kosek

Sestava: Dočekal – Pelikán, Bílek, Macák, Klíma – Kratochvíl, Daniel (70. Hlaváč), Vitamvás, Wasserbauer (63. Jahn D.) – Jahn F. (K), Hrouzek (78. Nejezchleb)

Další kolo odehrají dorostenci Slovanu již v sobotu, kdy v rámci 21. kola zajíždějí do Moravského Krumlova. Utkání starších začíná ve 14:15, mladší hrají od 16:30.

Kategorie: Dorost