Starší žáci nestačili na Tuřany, mladší naopak svého soupeře přehráli

V dnešním zápase se nám moc nedařilo. Na hráčích, kteří měli v nohách včerejší zápas za mladší dorost byla znát únava a v úmorném vedru, se stejně jako ostatní hráči nedokázali proti kvalitnímu soupeři prosadit.  Zatímco Tuřany překonali naše “náhradní gólmany”  hned třikrát.  Mladší navázali na dobré výkony z minulých zápasů a svého soupeře, hlavně v druhém poločase přehráli.

Starší:

FC Slovan Rosice – Tuřany     0:3 (0:2)

Branky: Klement, Černý, Šlagor

Sestava Rosic: Klíma (Havlín) – Pelikán, Vitamvás, Maděránek, Červinka – Kříž, Havlín (Klíma), Kratochvíl, Jahn – Leitner, Bareš; Šandera, Marek

Mladší:

FC Slovan Rosice – Tuřany     6:2 (1:1)

Branky Rosic: Král 2, Karásek 2, Červinka, Kozel

Sestava Rosic: Bohýl – Šandera, Červinka, Marek T – Karásek, Král, Vladík – Kozel; Vyhnalík, Hádek, Marek R

K posledním mistrovským utkáním zajíždíme v sobotu 13.6. 2015 do Vojkovic. Netradičně hrají prvně mladší (9:00) a až poté starší (10:30).