Starší dorostenci v Němčicích vyhráli, mladší naopak poprvé ztratili

Utkání v Němčicích začali starší dorostenci stejně jako proti Medlánkám, velkým náporem se spoustou šancí, bohužel opět bez gólového efektu. Ten se dostavil až krátce před pauzou, kdy se rosičtí ujali z penalty vedení. Ve druhém poločase pak přidali další čtyři branky a nakonec zvítězili vysoko 5:0. Mladší naopak nezachytili první poločas, po kterém prohrávali 4:0. Po změně stran se sice jejich výkon zlepšil, na víc než korekci výsledku to ale nestačilo a tak po prohře 5:1 poprvé v sezóně přišli o body.

Starší dorost:

TJ Sokol Velké Němčice – FC Slovan Rosice     0:5 (0:1)

Branky: 76. a 78. Jahn F., 45. (pen) Fojtík, 74. Haněl, 79. Moučka

Sestava: Dočekal – Bartlík (82. Macák), Moučka, Hibš (K), Prax – Pouchlý (63. Bohýl), Hvězda, Fojtík, Haněl (84. Vitamvás) – Jahn F., Dutka (74. Hlaváč)

Mladší dorost:

TJ Sokol Velké Němčice – FC Slovan Rosice     5:1 (4:0)

Branky: 16. a 43. Ondrůj, 24. a 27. Vlach, 1. Kleeb – 63. Bukvald

Sestava: Reibl – Jahn D., Vitamvás (52. Spousta), Pelikán, Leitner (41. Klíma) – Havlín, Dočekal (K), Wasserbauer, Liška – Bukvald (68. Vymazal), Kratochvíl

V neděli (13.9.) se rosičtí dorostenci představí opět na vlastním stadionu, když budou od 10:00 (starší) a 12:15 (mladší) hostit Tasovice.

Kategorie: Dorost