Mladší dorostenci deklasovali v generálce Troubsko 25:1

V generálce na jarní část mistrovské sezóny porazili naši mladší dorostenci dorost Troubska vysoko 25:1.

TJ Sokol Troubsko U19 – FC Slovan Rosice U17      1:25 (1:10)

Branky Rosic: Liška 6, Mutina M. 4, Mutina T. 4, Petkovský 4, Střecha 2, Šalovský, Mezník, Lichka, Oborný, Koláček

Sestava 1. poločas: Otáhal – Vladík, Šalovský (K), Červinka, Pokorný – Petkovský, Řezníček – Lichka, Oborný, Střecha – Mutina M.

Sestava 2. poločas: Oborný – Smištík, Šalovský, Červinka, Koláček – Petkovský, Řezníček – Zákostelecký, Mutina T., Mezník (K) – Liška

Komentář trenéra: Poslední přípravný zápas mladšího dorostu nám vyšel výsledkově dobře a po pěti vstřelených brankách soupeř rezignoval. Za stavu 25:1 byl zápas v 73. minutě ukončen ze strany soupeře. Ve druhém poločase jsme každou minutu a půl skórovali. Kromě výsledku byl velkým pozitivem přístup starších žáků k utkání, kteří ukázali, že mohou za mladší dorost pravidelně nastupovat a zvednou nám tak konkurenci v týmu. Obzvláště Kuba Řezník a Honzík Mezník mohou naskočit do základní sestavy i v mistrovském utkání, které nás čeká již příští týden.

Kategorie: Dorost