MSD, skup. D – muži, 3. kolo, 23. 8. 2014

Branky:  20. a 85. Zbytovský – 52. Malata

Rozhodčí:   Nejedlý – Pfeifer, Hájek

Diváci: 180

Sestava Bystřice:   Trávníček – Mitáš, Vícha, Chocholáč, Svoboda – Sklenář R., Padrtka (87. Šponar), Zbytovský, Malý – Prášil, Čech (70. Zich)

Sestava Rosice Balčirák – Oprchal, Polák, Selinger, Vítámvás – Michna (80. Foral), Lang (68. Pšikal), Havlásek, Chlup (32. Těžký) – Živný, Malata

Poprvé v nové sezoně prohrál “A” tým Slovanu, když nestačil na Bystřici nad Pernštejnem. Domácí se ujali vedení ve 20. minutě, kdy se střelou z přímého kopu prosadil Zbytovský. Rosickým se podařilo vyrovnat v 52. minutě a to rovněž z přímého kopu, ze kterého se krásně trefil Malata. O výhře domácích rozhodla 85. minuta, ve které se k odraženému míči dostal Zbytovský a svoji druhou brankou vystřelil domácím tři body.

Nápravu můžou rosičtí sjednat již tuto sobotu, kdy budou na svém stadionu hostit TJ Sokol Tasovice. Utkání začíná v 16:30.