Starší žáci vyhráli i v Rousínově, mladší naopak prohráli

Dokonalý obrat předvedli v Rousínově starší žáci Slovanu, když po prvním poločase prohrávali 1:0, přesto se nakonec radovali z vysokého vítězství 7:2. Mladším žákům naopak druhá půle v Rousínově příliš nevyšla a podlehli domácím 6:1.

Starší žáci:

TJ Tatran Rousínov – FC Slovan Rosice     2:7 (1:0)

Branky: 19. Kozel, 62. Mrázek – 41., 46. a 63. Chatrný, 48. a 67. Kozel, 45. Pospíšil, 49. Král

Sestava: Marek R. – Chatrný, Maděránek, Král, Marek T., Červinka M., Kratochvíl, Pospíšil, Bareš (K), Kozel, Šandera, Jobánek, Vaverka, Stojan

Mladší žáci:

TJ Tatran Rousínov – FC Slovan Rosice     6:1 (2:1)

Branky: 7. a 9. Ševčík, 53. a 60. Jandl, 40. Mach, 56. Ress – 27. Vladík F.

Sestava: Bohýl (K) – Marek D., Hádek, Brunclík L., Suchý, Macháček, Hájek D., Švancara, Mutina T., Koch, Vladík F. (K), Hájek N., Vyhnalík

V dalším kole hostí rosičtí žáci tým Boskovic. Utkání starších s lídrem soutěže se hraje v neděli (18.10.) od 9:00, utkání mladších s druhým týmem tabulky pak od 10:45.