ZŠ Rosice skončila v okresním finále McDonald’s Cupu šestá

Ve středu 3. května proběhlo na hřišti v Modřicích okresní finále McDonald´s Cupu. Tým ZŠ Rosice byl nalosován do skupiny A, kde po jedné výhře a dvou porážkách obsadil 3. místo. V utkání o 5. místo proti ZŠ Židlochovice pak prohrál na penalty 1:3 a obsadil konečné 6. místo.

Zápasy ZŠ Rosice:

ZŠ Rosice – ZŠ Modřice      1:10 (Franěk)
ZŠ Rosice – ZŠ Bílovice n/S      2:3 (Tesař, Soustružníková)
ZŠ Rosice – ZŠ Lomnička      5:3 (Holeček 3, Franěk, Soustružníková)
ZŠ Rosice – ZŠ Židlochovice      2:3 pp (Mach, Novák)

Sestava ZŠ Rosice: Navrátil, Franěk, Tesař, Budín, Holeček, Voral, Mach, Novák, Schimfel, Soustružníková

Komentář trenéra: Nejvíce nás mrzí prohra s Bílovicemi, kdy jsme ještě minutu před koncem vedli 2:1 a byli jsme lepším týmem. Soupeř však ze dvou povedených střel zápas otočil a postoupil do semifinále na úkor nás. I tak všichni co naši základní školu reprezentovali zaslouží velkou pochvalu. Turnaj suverénně bez jediné prohry vyhrál tým ZŠ Modřice.

IMG_2017

Kategorie: Nezařazené