Starší přípravka “B” na halovém turnaji v Brně

Starší přípravka “B” se zúčastnila halového turnaje ve sportovní hale na Čejkovické ulici v Brně. Tento turnaj se hrál v duchu pravidel “žijeme hrou”, což v zásadě znamená, že se nehraje na skóre, nezapisují se góly ani střelci. Hráči tak nejsou pod tlakem a mohou si tak hru užít, prostě “žít hrou”. V průběhu turnaje jsme se utkali s následujícími týmy – Bosonohy, Sparta Brno, Starý Lískovec, Žebětín a Hodonín.
Hrálo se se čtyřmi hráči v poli, na futsalové branky, celková doba jednoho zápasu byla 18 minut.Výsledky zápasů se nezapisovaly, přesto a možná právě proto, můžeme náš výkon v turnaji hodnotit jako velice dobrý, paradoxně se nám hra lépe dařila proti silnějším soupeřům, než proti slabším. Tadeáš byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem týmu.
Celkově lze turnaj hodnotit jako velice povedený s příjemnnou atmosférou.

Sestava Rosice: Horký Štěpán, Kocman Kryštof, Koníček Kryštof, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Švestka Marek, Vladík Tadeáš (B).

IMG-20151205-WA0004