Žákovská áčka zazářila v sobotu na Čafce

Kvalitní dvojutkání zahráli v sobotu dopoledne naše žákovská áčka se soupeřem ČAFC Židenice. Starší žáci “A” pod taktovkou trenéra P.Soustružníka zvítězili 6:1 a z další výhry ještě o gól vyšší se hned vzápětí zaradovali i mladší se skóre 7:1.

STARŠÍ ŽÁCI A:
ČAFC Židenice – FC Slovan Rosice 1:6 (0:3)

Branky: 9.,22.,30.,38. a 65. Buček Tomáš, 57. Krejčí David – 57. Šlapanský Jakub

Sestava: Mysliveček, Svoboda, Dutka, Vyklický, Tvrdoň, Klíma, Krejčí ( K ), Buček, Mašek, Brtníček, Kopka, Eisenwort, Prokeš

Hodnocení trenéra: Musím kluky pochválit,po nevydařeném domácím zápase v minulém týdnu,dnes podali bojovný týmový výkon a po zásluze vyhráli. Nemohu opomenout skvělou střeleckou formu Tomáše Bučka,který se trefil hned 5 krát.

MLADŠÍ ŽÁCI A:
ČAFC Židenice – FC Slovan Rosice 1:7 (1:1)

Branky: 10. a 31. Prokeš David, 37. a 58. Rousek Josef, 39. Lysoněk Patrik, 52. Franěk Jakub, 53. Vojtěch Tesař – 13. Buday Jimmy

Sestava: Navrátil, Novák, Eisenwort, Franěk, Tesař ( K ), Prokeš, Nováková, Lysoněk, Rousek, Skokan, Holeček

Hodnocení trenéra: Ač jsme v předchozích zápasech nebodovali, kluci a holky odehráli velmi dobré zápasy a dnes to potvrdili i výsledkově.