Důležité domácí vítězství U19 proti silnému třetiligovému Žďáru.

Důležité domácí vítězství U19 proti silnému třetiligovému soupeři ze Žďáru nad Sázavou !!!

U19 FC Slovan Rosice – U19 Žďár nad Sázavou 3:1 (2:0)

Góly: Alex Nathan Petkovský, Vojtěch Diviš, Vojtěch Haminger

Sestava: Oborný – Petkovský, Novák, Švestka, Franěk, Diviš, Haminger, Vladík, Liška, Mendel, Mutina,

Střídání: 46 Joukl, 61 Klusák, 79 Otáhal, Červinka, 85 střecha.

Domácí hráči nastoupili do utkání velice aktivně a rychlou kombinační hrou dělali soupeři velké problémy. Díky velice dobře zahraným standardním situacím se prosadili i gólově. Z dorážky Nathan Petkovský a přímo z rohu Vojta Diviš.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany vlažný a soupeř nás rychle potrestal kontaktním gólem na 2:1. Od 65 minuty to ale již byl opět Slovan jakého si pamatujeme z minulé sezóny, tvrdý a rychlý fotbal v neustálém pohybu který nám přinesl několik gólových šancí. Využili jsme ale až rohový kop který stejně jako Vojta Diviš tak i Vojta Haminger využil – gól přímo z rohu na 3:1. Zbytek utkání jsme soupeře k ničemu nepustili a tak slavíme důležitou výhru proti kvalitnímu soupeři.

V dalším kole jedou hráči Rosic na horkou půdu favorita soutěže do Vyškova.