Starší dorostenci v generálce remizovali, mladší hokejově zvítězili

Poslední přípravné utkání před prvním jarním kolem starší dorostenci sehráli proti Kahanu. Po nepovedeném prvním poločase se naše hra po přestávce zlepšila a zápas skončil spravedlivou remízou. Mladší se proti Svratce Brno B ujali vedení hned v první minutě. Poté bylo k vidění ještě pět branek na každé straně. V této hokejové přestřelce byli nakonec úspěšnější naši dorostenci a zaslouženě zvítězili 6:5.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – Kahan     2:2 (0:2)

Branky: 64. a 72. Jahn F – 29. Šmerda, 40. Gottvald

Sestava: Dočekal – Bohýl (41. Macák), Wasserbauer, Hibš, Bartlík (64. Vitamvás) – Prax (43. Hanzal), Hvězda, Dutka, Bílek (64. Prax) – Jahn F, Moučka

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – Svratka Brno B     6:5 (2:1)

Branky: 1. a 30. Kratochvíl, 55. Dočekal, 74. Bílek, 76. a 86. Liška – 18. a 62. Rybníček, 60. a 90. Zounek, 82. Skladaný

Sestava: Reibl – Klíma, Pelikán, Vitamvás, Havlín – Liška, Jahn, Bukvald – Kratochvíl, Dočekal – Leitner; Kříž, Bílek, Wasserbauer

Jak jsme připraveni na jarní část sezóny nám ukáže naše první mistrovské utkání, které sehrajeme v neděli 27. 3. na půdě Veselí. Starší mají výkop ve 12:45, mladší v 15:00.