Ohlédnutí za turnajem O „Pohár města Rosice“

18. 10. 2014

Ohlédnutí za turnajem O „Pohár města Rosice“

V sobotu 18. října se na stadionu Slovanu konal již 3. ročník turnaje O „Pohár města Rosice“, který byl určen pro kategorii mladších přípravek. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 mužstev z celého Jihomoravského kraje – FC Slovan Rosice „žlutí“, FC Slovan Rosice černí“, FKM Kahan, MFK Modřice, TJ Tatran Starý Lískovec, TJ Sokol Novosedly, SK Líšeň, SK Sokol Podolí, FC Sparta Brno a TJ Letonice. Jednotlivé týmy se nejprve utkaly ve dvou základních skupinách systémem každý s každým a poté následovala utkání o umístění.

K vidění byla řada pěkných a dramatických utkání a i díky slunečnému počasí, které po celý den panovalo, si všichni zúčastnění turnaj užili a z Rosic si tak odvezli spoustu pěkných zážitků.

Vítězem turnaje se stali hráči FKM Kahan, kteří ve finále porazili na penalty Sokol Novosedly. Bronzové medaile si pak odvezli kluci z Letonic. Přípravky Slovanu obsadili konečné 9. a 10. místo.

Velké poděkování patří městu Rosice, díky jehož podpoře se turnaj mohl uspořádat.

Kompletní výsledky turnaje naleznete 2014_turnaj_starosta_vysledky

2014_turnaj_starosta