Slovan Rosice opět uspořádal akci Můj první gól

V úterý 26. září se náš fotbalový klub již popáté přidal k akci Můj první gól, která je určená pro budoucí malé fotbalisty a fotbalistky. Během “náborového” dne pořádaného pod záštitou Fotbalové asociace České rebubliky čekalo na více jak 150 dětí z prvních tříd ZŠ Rosice a předškoláků z mateřských škol celkem 10 stanovišť, kterými je prováděli starší žáci a mladší dorostenci Slovanu. Na samotných stanovištích pak byli připraveni mládežničtí trenéři spolu se staršími dorostenci, kteří dětem jednotlivá dovednostní cvičení vysvětlili a pomáhali jim při jejich absolvování. Na závěr je pak vždy ocenili různými odměnami. Děti si během dopoledne mohli například vyzkoušet kopat penalty na brankáře, střílet na přesnost do malé i velké branky, házet tenisákem na přesnost, zdolat překážkovou dráhu, proběhnout slalom s míčem a samozřejmě zahrát si fotbal.

I přes nepřízeň počasí se Náborový den vydařil a náš fotbalový klub se bude těšit na nové tváře, které se rozhodnou přijít mezi nás. Pro více informací k přihlášení vašeho dítěte do fotbalu klikněte zde

Prohlédněte si video z Náborového dne

Kategorie: Nezařazené