Mladší dorostenci porazili v přípravě Spartu Brno 3:0

Po několikaměsíční pauze nastoupili mladší dorostenci Slovanu minulý čtvrtek k tréninkovému utkání, ve kterém porazili Spartu Brno 3:0.

Komentář trenéra: Sparta přijela s mladými hráči, kteří byli velice dobře připravení na utkání a v určitých pasážích zápasu nás přehrávali. Hlavně díky našemu špatnému pokrytí středu hřiště. Naše obrana s pomocí velice dobře chytajících golmanů ale udržela čisté konto a to se vždy cení. Ofenziva pak těžila z velice dobré práce krajních hráčů směrem dopředu a potvrdila svou kvalitu třemi góly. Ve druhém poločase jsme bohužel fyzicky odpadli, což se projevilo na kvalitě hry.

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Sparta Brno      3:0 (2:0)

Branky: Masný, Novák, Apruzzese

ŽK:

Sestava – 1. poločas: Oborný – Brunclík, Švestka, Jelen, Antoš – Diviš, Tesař, Mendel, Apruzzese – Masný, Mutina

Sestava – 1. poločas: Otáhal – Petkovský, Švestka, Jelen, Kovář – Jindra, Pokorný, Tesař, Lipi – Nováková, Masný

Kategorie: Dorost