Dorostenecké týmy vezou z Dubňan plný počet bodů

Výsledkově jednoznačnou záležitostí bylo utkání 1. kola krajského přeboru staršího dorostu mezi sdruženým týmem Dubňany/Mutěnice a Rosicemi, ve kterém rosičtí přestříleli svého soupeře 11:2. Mladší dorostenci se naopak na zisk tří bodů pořádně nadřeli, když vítěznou branku na 2:1 vstřelili až v nastaveném čase druhého poločasu, který se vinou zranění prodlužoval o téměr 30 minut.

Starší dorost:

Dubňany/Mutěnice – FC Slovan Rosice      2:11 (2:3)

Branky: 10. Kunis, 34. Hrabina – 12., 50. (PK) a 76. Mutina, 7. a 56. Novák, 18. Pokorný, 69. Mendel, 70. Masný, 73. Apruzzese, 75. Diviš, 79. Petkovský

ŽK: 0 – Novák

Rozhodčí: Chorvát – Jelen, Mokruša

Diváků: 41

Sestava: Bohýl – Pokorný M., Lichka (81. Švestka), Jelen (63. Franěk), Novák (69. Diviš), Kotačka (65. Mendel), Mutina (K), Vladík F., Apruzzese, Škubica (64. Petkovský), Haminger (69. Masný)