Starší přípravka “B” v 1. kole nejprve prohrála, pak zvítězila

Starší přípravka “B” se vydala za prvními mistrovskými zápasy ze své kategorii na hřiště do Čebína. Setkali jsme se s týmem Střelic a domacím Čebínem. V prvním zápase jsme nezachytili úvodní nápor soupeře, který nám během krátkého času utekl na rozdíl dvou gólů. A to byl rozdíl, který se proti tomuto týmu doháněl obtížně. Opačný průběh měl pak druhý souboj, kdy jsme domácí tým drželi prakticky po celou dobu před jeho brankou, jediný gól jsme obdrželi z individuální akce týmu Čebína. Kluci po většinu času předváděli pěkný fotbal a prokázali, že se ve své kategorii neztratí.

Sokol Střelice – FC Slovan Rosice      5:2 (4:1)

Branky: Liška 2, Ruschka 2, Řehořka – Klíma 2

Sestava: Vladík – Klíma, Švestka, Horký, Košec, Přibyl, Kocman, Pokorný, Šindler, Fridrich, Koníček

FC Čebín – FC Slovan Rosice      1:7 (0:4)