Starší přípravka “B” vyšla z posledního kola bez bodového zisku

FC Slovan Rosice “B” - TJ Sokol Střelice      3:10 (2:6)

Branky: Švestka 2, Klíma P. – Liška 5, Ruschka 3, Bukáček, Řehořka

Sestava: Masný Ondřej – Fridrich Pavel, Horký Štěpán, Klíma Petr, Kocman Kryštof (K), Koníček Kryštof, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Šindler Adam, Švestka Marek, Vladík Tadeáš

FC Slovan Rosice “B” - TJ Oslavany      1:3 (1:1)

Branky: Švestka – Sedláček 3

Sestava: Masný Ondřej – Fridrich Pavel, Horký Štěpán, Klíma Petr, Kocman Kryštof, Koníček Kryštof, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Šindler Adam (K), Švestka Marek, Vladík Tadeáš

V posledním kole podzimní části oblastního přeboru starší přípravky jsme se utkali se dvěma nejsilnějšími soupeři v soutěži. Do prvního zápasu jsme vstupovali s vědomím, že tým Střelic je tradičně silným soupeřem. Přesto jsme nechali protivníka tvořit hru, kupili jsme chyby ve hře a tak nám soupeř odskočil na konečný sedmigólový rozdíl.
Zcela jiný průběh měl druhý zápas, ve kterém jsme lídra soutěže potrápili, vítězství jsme sice nevybojovali, ale za předvedený výkon se určitě nemusíme stydět.