Starší přípravka “A” přivezla bronz z turnaje v Náměšti

Pondělní volno využili borci ze starší přípravky “A” k účasti na Turnaji Michala Hošťálka v Náměšti nad Oslavou. Setkalo se zde 8 týmů z regionu jižní Moravy a Vysočiny. V náměšťském fotbalovém areálu s výhledem na místní zámek jsme se ve skupině utkali s místními fotbalisty, v dalším zápase pak s týmem ze Stařeče a v závěrečném utkání s borci z Rapotic. První dva zápasy se nám vysloveně povedly, nejen kvůli přesvědčivému skóre, ale zejména díky výbornému kolektivnímu výkonu. Bohužel v posledním zápase ve skupině nás forma a především koncentrace opustily a když se k tomu přidal nezkušený rozhodčí, který pískal jen na jednu stranu, vítězství ve skupině nám uteklo. K dobrému hernímu stylu jsme se ale vrátili v zápase o 3. místo, který byl velice vyrovnaný, naši kluci ale byli objektivně o trochu lepší než tým Třebíče a zaslouženě získali výborné 3. místo.

Zápasy ve skupině:

FC Slovan Rosice “A” – FC Náměšť n/O-Vícenice      6:0
FC Slovan Rosice “A” – TJ Sokol Stařeč      5:1
FC Slovan Rosice “A” – FC Rapotice      1:2

Zápas o 3. místo:

FC Slovan Rosice “A” – HFK Třebíč      1:0

Konečné pořadí týmů:

1. FKM Kahan
2. FC Rapotice
3. FC Slovan Rosice “A”
4. HFK Třebíč
5. Hajduk Lipník
6. FC Náměšť n/O-Vícenice
7. FC Slovan Rosice “B”
8. TJ Sokol Stařeč

Sestava: Vladík Tadeáš – Horký Štěpán, Klíma Petr, Koníček Kryštof, Košec Daniel, Pavlíček Marek, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Řehák Alex, Šindler Adam, Švestka Marek (C), Živný Ivan

namestSt. přípravka “A” na turnaji v Náměšti.
Další fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde.