Starší dorost na jaře poprvé prohrál, mladší opět zvítězil

Starší dorost nenavázal na předchozí výsledky a špatným prvním poločasem nabídl Ivančicím vedení 2:0. V druhé půli se hra našich dorostenců zlepšila, avšak přišel třetí gól soupeře. Od této chvíle byli ale hráči Slovanu lepším týmem a postupně dokázali snížit až na 2:3. I přes tlak a šance v závěru se vyrovnat už nepodařilo. Mladší dorostenci naopak odehráli zatím své nejlepší jarní utkání a průběžně druhým Ivančicím uštědřili teprve druhou prohru v této sezóně.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Ivančice     2:3 (0:2)

Branky: 69. Jahn F., 80. Liška – 12. Viklický, 33. Bobela,  63. Davtyán

Sestava: Dočekal (K) – Klíma, Wasserbauer (61. Jahn D.), Pelikán, Bartlík (46. Dutka) – Liška, Strnad, Prax, Zahradníček – Jahn F., Spousta (46. Kratochvíl)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Ivančice    2:1 (1:1)

Branky: 30. Dutka, 69. Jahn D. – 37. Galstyan

Sestava: Reibl – Pospíšil, Klíma, Havlín, Bartlík (41. Navrátil) – Chatrný, Dutka (66. Král), Jahn D., Jobánek – Kratochvíl (K) (73. Stojan), Vaverka (57. Kozel)

V dalším kole zajíždí dorostenci do Brna na Morendu. Hraje se v neděli 21.5., starší mají výkop v 14:15, mladší poté v 16:30.

Kategorie: Dorost