Starší dorost Slovanu s Kyjovem remizoval, mladší prohrál

Starší dorostenci Slovanu odehráli proti Kyjovu velice dobrý zápas. Od první minuty se hrálo ve vysokém tempu a oba týmy předváděly fotbal, který se musel líbit. Zápas nakonec ke spokojenosti všech skončil spravedlivou remízou 1:1. Dorostenci Kyjova si tímto bodem zajistili postup do divize, k čemuž jim blahopřejeme. I mladší dorostenci sehráli výborné utkání a i když to na body tentokrát nestačilo, tak byli prvnímu Kyjovu více než vyrovnaným soupeřem.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Kyjov      1:1 (1:0)

Branky: 26. Jahn F. – 71. Macháček

Sestava: Dočekal (K) – Wasserbauer, Pelikán, Bartlík – Liška, Strnad, Prax, Zahradníček – Jahn F., Spousta, Kratochvíl D. (88. Macák)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Kyjov      1:3 (1:1)

Branky: 37. Kratochvíl D. – 11. Čevelík, 43. Hynčica, 63. Bartoň

Sestava: Reibl – Pospíšil (49. Kratochvíl T.), Pelikán (41. Šlechtický), Havlín,  Navrátil – Chatrný, Král, Jahn D., Jobánek – Kratochvíl D. (K) (41. Kozel), Vaverka

V dalším kole se utkají dorostenci Slovanu s FKM Podluží. Hraje se v Lanžhotě, v sobotu 3.6. Starší mají výkop ve 14:15, mladší poté v 16:30.

Kategorie: Dorost