Žákovské týmy nestačily v derby na Ivančice

Starší žáci Slovanu nestačili v 15. kole krajského přeboru na lídra soutěže z Ivančic a na jeho půdě mu podlehli vysoko 0:8. Komentář trenéra: Klukům nemůžeme za výkon nic vytknout, makali, bojovali, ale těžko se hledá motivace odevzdat na hřišti všechno, když už během úvodních minut bylo vidět, že soupeř je výkonostně někde jinde a v zápase půjde jen o to, kolik se mu podaří vstřelit branek. I tak patří klukům dík, že k zápasu přistoupili zodpovědně a výsledek neskončil ještě větším rozdílem. Je potřeba se ze špatných výsledků otřepat a k příštímu zápasu jít s čistou hlavou.

Rovněž utkání mladších žáků mělo jednoznačný průběh a rosičtí v něm podlehli svému soupeři 0:7.

Starší žáci:

FC Ivančice – FC Slovan Rosice      8:0 (5:0)

Branky: 33., 35. a 47. Kožnar, 12. a 17. Císař, 21. Knotek, 50. Schwarz, 69. Adam

Sestava: Bohýl – Marek D., Hádek V., Brunclík L. (K), Suchý, Boleslav, Holešovský, Masný, Koch, Franěk, Vladík F., Petřivalský, Weber, Tobiáš, Brim, Liška F., Mutina T.

Mladší žáci:

FC Ivančice – FC Slovan Rosice      7:0 (4:0)

Branka: 1. a 5. Sviták, 7. Cerminara, 24. Barvíř, 38. Šviřák, 51. Schwarz, 59. Pavlík

Sestava: Vladík T. – Braun, Šindler, Klíma P., Švestka, Mutina M., Mahovský, Franěk (K), Pokorný, Jelen, Koníček, Brim, Horký Š., Masný, Liška F., Pavlíček

Kategorie: Žáci