Starší přípravka “A” získala na turnaji ve Střelicích 1. místo

V neděli 2. prosince se naše starší přípravka “A” zúčastnila halového turnaje ve Střelicích, kde obsadila skvělé 1. místo. Z 5 odehraných utkání rosičtí čtyřikrát zvítězili a jednou remizovali, to vše při skóre 14:1.

Komentář trenéra: Naši kluci odehráli ve Střelicích skvělý turnaj, prodali tam vše, co jsme za zatím krátkou zimní přípravu stihli natrénovat. Turnaj se hrál systémem každý s každým. Hned od začátku turnaje jsme nenechali nic náhodě a kromě jedné remízy všechny zápasy vyhráli. Všichni zúčastnění kluci hráli s obrovským nasazením a radostí ze hry. Musím vyzvednout i jejich týmového ducha, když i v přestávkách mezi jednotlivými zápasy si spolu všichni hráli. Z turnaje jsme si kromě poháru za 1. místo odvezli ještě ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se s 9 góly stal Ivan Živný. Dle zákulisních informací měl i Matěj Nevřivý dostat ocenění za nejlepšího brankáře turnaje, tím však nakonec pořadatelé zvolili někoho jiného.

Zápasy Slovanu:

Slovan Rosice – Sokol Střelice     2:0 (Živný, Rozík)
Slovan Rosice – FK Adamov     2:2 (Živný 2)
Slovan Rosice – FK Ořechov     2:0 (Živný 2)
Slovan Rosice – Tatran Rousínov     4:1 (Živný 3, Charvát)
Slovan Rosice – Sokol Březník     4:0 (Charvát 2, Rozík, Živný)

Sestava: Nevřivý – Horký N., Živný, Charvát, Vojtíšek, Kordiovský, Rozík, Salava