Starší žáci pokračují v Tišnovské zimní lize v dobrých výkonech

Starší žáci Slovanu odehráli v neděli 10. února v Boskovicích již 4. kolo Tišnovské zimní ligy. Stejně jako během předchozího hracího dne zaznamenali naši kluci dvě výhry a jednu porážku.

Komentář trenéra: Do prvního zápasu nastoupili naši kluci proti domácím Boskovicím a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o dvě branky. Vstupy do zápasů nám dělají velký problém stejně jako proměňování šancí, kterých jsme měli během prvního zápasu opravdu hodně. Ale domácí nás potrestali i z produktivity a v prvním zápase nebylo co řešit. Vstup do druhého utkání proti Nedvědicím byl jak nebe a dudy, kluci makali od první minuty a to se projevilo i na závěrečném skóre. Poslední zápas turnaje jsme sehráli s kluky ze Ždáru, zápas se nám opět povedl a klukům nebylo co vytknout. Moc jim děkujeme za předvedené výkony.

Zápasy Slovanu:

Slovan Rosice – FC Boskovice     0:4
Slovan Rosice – SK Pernštejn Nedvědice     7:0
Slovan Rosice – FC ŽDAS Žďár n/S     4:0

Sestava: Tobiáš, Suchý, Carda, Masný, Liška, Koch, Petřivalský, Jahoda, Tesař P., Mutina T., Švestka, Klíma, Pokorný

Výsledkový servis našich starších žáků ze zimní ligy naleznete zde, kompletní informace o Tišnovské zimní lize pak zde

Kategorie: Žáci