Starší žáci nad Podlužím zvítězili, mladší mu podlehli

V sobotu 6. června sehrály žákovské týmy Slovanu druhé přípravné dvojutkání, tentokrát v Kostici proti domácímu celku FKM Podluží. Zatímco starší jasně zvítězili 5:0, kombinovaný tým mladších žáků ve vyrovnaném zápase prohrál 4:6.

Starší žáci:

FKM Podluží – FC Slovan Rosice      0:5 (0:2)

Branky: Antoš 2, Tesař 2, Klusák

Sestava: Otáhal – Švestka, Vladík, Červinka, Klíma, Horký Š., Hobza, Antoš, Brunclík F., Brunclík M., Klusák, Limberg, Tesař, Nováková, Šalovský, Střecha

Komentář trenéra: Potkali jsme houževnatého soupeře, který nás prověřil hlavně v osobních soubojích, které kluky občas pěkně bolely. Zápas jsme však měli celou dobu pod kontrolou. Góly jsme dali po pěkných střelách a kombinacích a to jsme ještě několik slibných šancí neproměnili.

Mladší žáci:

FKM Podluží – FC Slovan Rosice      6:4 (2:2)

Branky Rosic: Karásek A., Karásek M., Mašek, Kirš

Sestava: Hádek – Mezník, Nevřivý, Kapoun, Karásek A., Karásek M., Řezníček, Mašek, Kirš, Tvrdoň, Salák, Budín, Smištík, Rozik, Dutka, Caratti, Klusák, Szep

Komentář trenéra: Kluci dnes hráli o poznání lépe než minulý týden v Tišnově. Je vidět, že s přibývajícími tréninky se zlepšují jejich výkony v utkání. Škoda jen že jsme neproměnili více brankových příležitostí. Další přípravné nás čeká ve středu 10. června v Rapoticích (17:00).

Kategorie: Žáci