Mladší dorostenci porazili starší žáky Líšně 6:1

Mladší dorostenci Slovanu vyzvali v týdnu v tréninkovém utkání starší žáky SK Líšeň, kteří jsou v Rosicích na soustředění. I přes nepříliš přesvědčivý výkon zvítězili rosičtí vysoko 6:1.

FC Slovan Rosice U17 – SK Líšeň U15      6:1 (2:0)

Branky Rosic: Mutina 3, Novák, Střecha, Vladík

Sestava: Otáhal – Kovář, Švestka, Brunclík, Braun, Vladík T., Liška, Haminger, Střecha, Novák, Mutina (střídali: Nováková, Bohýl, Vladík F., Lichka, Škubica, Jelen)

Komentář trenéra: Nově se skládající tým mladšího dorostu nastoupil proti soupeři U15 a bohužel odehrál zatím nejhorší zápas. Přístup hráčů ze začátku zápasu byl velice špatný a byly chvíle, kdy nás soupeř přehrával ve středu hřiště. Špatná koncentrace a podcenění soupeře nás vedlo k neproměňování šancí. Jediné pozitivum jsou vstřelené branky v zápase.

Kategorie: Dorost