Béčko si v přípravě vyšláplo na Tišnov a přestřílelo ho 4:3

V prvním přípravném utkání letošní zimy se fotbalisté “B” týmu Slovanu představili na hřišti 7. týmu I.A třídy Tišnova. Po první půli sice rosičtí prohrávali 1:0, ve druhém poločase ale čtyřmi góly skóre otočili a nakonec zvítězili 4:3.

AFK Tišnov – FC Slovan Rosice “B”      3:4 (1:0)

Branky Rosic: 59. Dutka, 66. vlastní, 71. Král, 87. Prax

Rosice: Marek (46. Soustružník) – Jobánek M., Kratochvíl D. (57. Janda), Prax, Zahradníček – Endl (30. Hvězda), Svoboda (30. Jahn F.), Dutka (65. Svoboda), Jobánek O., Král – Polák (60. Pulyak)

Komentář trenéra: V zápase ovlivněném silným větrem jsme odehráli s domácími v první půli proti větru vyrovnanou partii, přesto jsme po zbytečném zaváhání poločas prohráli. Ve druhém dějství jsme soupeře s větrem v zádech přitlačili na jejich polovinu a i přesto, že jsme zbytečně podruhé inkasovali, tak jsme svůj tlak zúročili a zápas otočili ve svůj prospěch.

Kategorie: B tým