Mladší dorostenci si v generálce vyšlápli na divizní Žďár

Povedenou generálku absolvovali v neděli mladší dorostenci Slovanu, kteří na hřišti divizního Žďáru nad Sázavou zvítězili nad starším dorostem domácích 4:1. Naši kluci těžili v zápase především z výborné kondice, která jim pomohla vyrovnat se se starším soupeřem.

FC ŽĎAS Žďár n/S U19 – FC Slovan Rosice U17      1:4 (1:1)

Branky Rosic: Mutina 2, Jindra, Jelen

Sestava 1. poločas: Oborný – Petkovský, Franěk, Švestka, Škubica, Jelen, Haminger, Diviš, Mutina, Apruzzese, Masný

Sestava 2. poločas: Oborný – Lipi, Franěk, Švestka, Apruzzese, Liška, Haminger, Braun, Mutina, Střecha, Jindra

Komentář trenéra: Ve hře bylo vidět velké nasazení a chytrost hráčů, kteří se drželi našeho motta 10-5 (po ztrátě míče máme 10 vteřin na získání a 5 vteřin na zakončení). Nerad vyzdvihuji jednotlivce, ale zde udělám výjimku, protože hra Marka Švestky byla opravdu bezchybná a je neskutečné, jaké pokroky dělá.

Kategorie: Dorost