Starší žáci “A” porazili Tatran Bohunice 5:3

Starší žáci porazili v nedělním přípravném utkání na domácím hřišti Tatran Bohunice 5:3. Po prvních patnácti minutách výkonu, který působil dost rozpačitě, se hráči Slovanu zvedli a v utkání, které bylo letos první na přírodní trávě, předvedli velice slušný výkon. Ve druhé půli, která probíhala ve svižnějším tempu, soupeř sice srovnal na 3:3, v závěru utkání však naši hráči zvýšeným tlakem a herní odvahou vstřelili dvě branky a zvítězili.

FC Slovan Rosice – TJ Tatran Bohunice      5:3 (2:1)

Branky Rosic: Mutina 2, Šalovský, Limberg, Karásek A.

Sestava: Nevřivý – Šalovský, Charvát, Brunclík M., Klusák, Karásek A., Karásek M., Zákostelecký, Hrouzek, Limberg, Mutina, Brunclík F., Smištík

Komentář trenéra: Naše borce za předvedené nasazení musíme pochválit. Doufáme, že jim výhra dodá chuť a sebevědomí do dalších zápasů.